Laatste nieuws
  1. Corona Richtlijnen
  2. Een tweede seizoen voor Noam Hasson
  3. Apollo komt ondanks comeback tekort tegen Den Helder Suns
  4. Lucas Faijdherbe blijft bij Apollo
  5. Fotograaf gezocht!

BESTUUR

Mark van Meggelen
Voorzitter

mark.van.meggelen@apollobasketball.nl

Ron Feis
Penningmeester

ron.feis@apollobasketball.nl

Jeannette Zuurbier
Commercie & Marketing

Jeannette.zuurbier@apollobasketball.nl

TECHNISCHE COMMISSIE

Erwin Faijdherbe
Lid technische commissie

erwin.faijdherbe@apollobasketball.nl

Peter van Paassen
Lid technische commissie

COMMERCIE & COMMUNICATIE

Nienke van Rijn
Communicatie & PR

PR@apollobasketball.nl

Floris Versteeg
Commerciële commissie

Floris.Versteeg@apollobasketball.nl

Bas Schotte
Commerciële commissie

bas.schotte@apollobasketball.nl

OPERATIONELE ZAKEN

Hein Pieters
Operationele zaken

office@apollobasketball.nl