Laatste nieuws
  1. Apollo hervat vanavond de competitie tegen Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball
  2. Twee vertrouwde gezichten keren terug bij Apollo
  3. Herstart DBL met nieuw competitieschema
  4. In verband met afgekondigde lockdown geen trainingen t/m 19 januari.
  5. Herstart DBL gepland op 16 januari 2021

BESTUUR

Mark van Meggelen
Voorzitter
mark.van.meggelen@apollobasketball.nl

Ron Feis
Penningmeester
ron.feis@apollobasketball.nl

Jeannette Zuurbier
Commercie & Marketing
Jeannette.zuurbier@apollobasketball.nl

TECHNISCHE COMMISSIE

Erwin Faijdherbe
Lid technische commissie
erwin.faijdherbe@apollobasketball.nl

Peter van Paassen
Lid technische commissie

COMMERCIE & COMMUNICATIE

Nienke van Rijn
Communicatie & PR
PR@apollobasketball.nl

Floris Versteeg
Commerciële commissie
Floris.Versteeg@apollobasketball.nl

Bas Schotte
Commerciële commissie
bas.schotte@apollobasketball.nl

OPERATIONELE ZAKEN

Hein Pieters
Operationele zaken
office@apollobasketball.nl