Laatste nieuws
  1. Competitieopzet blijft zo lang mogelijk gehandhaafd
  2. Dutch Basketball League vier weken stilgelegd
  3. Apollo moet Zwolle voor laten gaan
  4. Apollo ontvangt landskampioen Landstede Hammers
  5. Apollo na het eerste kwart onderuit tegen Donar

BESTUUR

Mark van Meggelen
Voorzitter
mark.van.meggelen@apollobasketball.nl

Ron Feis
Penningmeester
ron.feis@apollobasketball.nl

Jeannette Zuurbier
Commercie & Marketing
Jeannette.zuurbier@apollobasketball.nl

TECHNISCHE COMMISSIE

Erwin Faijdherbe
Lid technische commissie
erwin.faijdherbe@apollobasketball.nl

Peter van Paassen
Lid technische commissie

COMMERCIE & COMMUNICATIE

Nienke van Rijn
Communicatie & PR
PR@apollobasketball.nl

Floris Versteeg
Commerciële commissie
Floris.Versteeg@apollobasketball.nl

Bas Schotte
Commerciële commissie
bas.schotte@apollobasketball.nl

OPERATIONELE ZAKEN

Hein Pieters
Operationele zaken
office@apollobasketball.nl