Laatste nieuws
  1. Seizoen 2021-2022 jeugd
  2. BAL wint ‘historisch’ duel
  3. Apollo herpakt zich in Leeuwarden
  4. Almere weer voorbij Apollo
  5. Apollo al vroeg onderuit in Weert

BESTUUR

Mark van Meggelen
Voorzitter
mark.van.meggelen@apollobasketball.nl

Ron Feis
Penningmeester
ron.feis@apollobasketball.nl

Jeannette Zuurbier
Commercie & Marketing
Jeannette.zuurbier@apollobasketball.nl

TECHNISCHE COMMISSIE

Erwin Faijdherbe
Lid technische commissie
erwin.faijdherbe@apollobasketball.nl

Peter van Paassen
Lid technische commissie

COMMERCIE & COMMUNICATIE

Nienke van Rijn
Communicatie & PR
PR@apollobasketball.nl

Floris Versteeg
Commerciële commissie
Floris.Versteeg@apollobasketball.nl

Bas Schotte
Commerciële commissie
bas.schotte@apollobasketball.nl

OPERATIONELE ZAKEN

Hein Pieters
Operationele zaken
office@apollobasketball.nl